Evapsie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evapsie

Harry Potter ve RPG'nin birleştiği adres(:

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kai Marquez

YazarMesaj
Caius Brock Ronaldo
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü
Caius Brock Ronaldo

Ruh Hali : Kai Marquez Huysuz10
Nereden : Tottenham

Kai Marquez Empty
MesajKonu: Kai Marquez   Kai Marquez Icon_minitimePerş. Ara. 10, 2009 6:03 am

Mevkii:Aslında Baş Ö.Y. olmak istiyorum ama farketmez

ayrıca Prof.üğüme devam etmek istiyorum yani her ikiside olucam

Snow Desiré Earnshaw adlı Ö.Y. Eylül ayından beri girmiyor onun yerine Ö.Y. olmak istiyorum

RPG:

Küçüklükten beri Ö.Y. olmayı istiyordum.Bir gün 13 yaşına içimde bir titreme ve ses hissettim.Çok korkmuştum ses şöyle diyordum Karanlık Lord'un sesine benziyordu bu ses:-Bir gün gerçek bir Ö.Y. olacaksın.16 yaşında karşıma çıkacaksın.Korkmuştum fakat aynı zamanda sevinçliydim.16 yaşına geldiğimde Ö.Y. olacaktım.Zaman çok hızlı geçiyordu ve perşembembe günü doğum günümdü.14 yaşına giriyordum ve ben Ö.Y. olmaya biraz daha yaklaştığımı hissettim.Birden 13 yaşında olan sesin aynısı bana şöyle dedi:-Ben Lord'unum 16 yaşında karşıma çıkacaksın.İçimden acaba yanlış birşey mi yapıyorum babam bir Z.A.Y Üyesi diye düşündüm.Ama Lord:-İstediğin bu değilmi?Ö.Y. olmak.Evet diye geçirdim içimden.İçimde daha büyük bir titreme vardı.Babam Jasper:-Yakında bir Z.A.Y Üyesi olacaksın oğlum,dedi.İçimdeki titreme arttı.Amcam Lautner bir Ö.Y.'di hemde Baş Ö.Y. bu nedenle babamla araları pek iyi değildi amaher zaman iyi anlaşırlardı ve aralarına Karanlık Lord bile giremezdi.Amcam benimde bir Ö.Y. olmamı istiyordu ve bana Baş Ö.Y. olacağımı söylüyordu.Baş Ö.Y. olmak mutluluk vericiydi.Amcam Lautner gelmişti.Sevindim.Bu Ö.Y.'lik konusunda ondan bilgi alabilirdim.Amcam bana bir süpürge getirmişti.Bu süpürge Nimbus 2001'den başka bir süpürge değildi.Hayatımda ilk kez bir süpürgeye sahip olmuştum.İçimde korku ve sevinç bir aradaydı.Bir gün amcamla odamda konuşmak istedim ve başladık.Uzun bir konuşma oldu ve Ö.Y.'lik güzel gibi gözüküyordu.Babamdanda Z.A.Y hakkında bilgi aldım ve pekde güzel gibi gözükmüyordu.Belkide bunun nedeni çevremdekilerin çoğunun Karanlık Taraf'tan olmasıydı.Bir gün o gün geldi.16 yaşına girmiştim ama içimde hiçbir ses duyamamıştım.Sanırım artık bir Ö.Y. olmamı istemiyordu Lord.Doğum günüm bitince akşam saatin birinde uyandım.Uyandığımda heryer kapkaraydı.Işıkta yoktu,korkmuştum ve içimdeki titremeyi yine hissetim.Birden K.Lord karşımda belirdi.Ö.Y. olacağım için mutluydum.Lord birden amcamıda buraya gettitirdi ve uyandırdı.Amcama beni Ö.Y. yapmasını istediğini söyledi.Amcam kolumu açtı ve asasını batırmaya başladı canım çok yanıyordu ve acıyla kıvranıyordum.Birden bir yılan ve bir kurukafa şekli gördüm.Bu Karanlık İşaretti.Hemen incelemeye başladım.Amcam:-Eğer Lord bu işarete basarsa hemen onun yanına gelirsin.Tüm Ö.Y.'ler gelir.Eğer bu işaret belirginleşmeye ve parlamaya başlarsa Lord seni çağırıyor demektir ve ona basarsan Lord'un yanına gidebilirsin,dedi.Bu işareti babamdan saklayacaktım ve Ö.Y. olduğum için mutluydum belkide bir gün gerçek bir Ö.Y. olacaktım belkide Baş Ö.Y.

Kai Marquez
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mordred Caius Brock MARQUEZ