Evapsie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evapsie

Harry Potter ve RPG'nin birleştiği adres(:

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eiffel'in güzelliği

2 posters
YazarMesaj
Caius Brock Ronaldo
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü
Caius Brock Ronaldo

Ruh Hali : Eiffel'in güzelliği Huysuz10
Nereden : Tottenham

Eiffel'in güzelliği Empty
MesajKonu: Eiffel'in güzelliği   Eiffel'in güzelliği Icon_minitimePaz Ara. 27, 2009 1:51 pm

Eiffel'E girmek için fazla bir sıra vardı zaten okul tatilken Eiffel'E gitme fırsatım olmuştu böyle bir fırsat kaçar mıydı?Bu uzun sırada beklerken birden tüm sıranın boşaldığını farkettim fakat arkamda birinin olduğunu farkedememiştim bilet alacağım sırada arkamdan tanıdık bir ses:-''İki bilet''dedi ses çok tanıdıktı ve ben bu sesi tanıyamayacakmıydım bu kardeşim Marcs'tı hemen arkamı döndüm:-''Kardeş Marcs sen burada ne arıyorsun?diye sordum şaşırmıştım hemen Eiffel'İn tepesine vardık ve yemek yemeye başladık.
Marco Frank Ronaldo
Zümrüdüanka Yoldaşlığı Üyesi
Zümrüdüanka Yoldaşlığı Üyesi
Marco Frank Ronaldo

Ruh Hali : Eiffel'in güzelliği Eglenc10
Nereden : Hogsmade(not:oyunda Kevin and Draco Ronaldo'nun amcasıyım)

Eiffel'in güzelliği Empty
MesajKonu: Geri: Eiffel'in güzelliği   Eiffel'in güzelliği Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 10:45 am

''Kardeş Marcs sen burada ne arıyorsun?'' duyduğu sesi söyleyen kişinin yüzüne bakıyordum ve sonunda Eiffel'İn tepesine vardık yemek yemeye başlamıştık ve olaya bak Caius yine SYB Derslerinden anlatmaya başladı hep anlattığı şeylerdi belkide Kai ile takılmamalıydım Kai'ye:-''Susarmısın artık?''Kai şaşkın bir yüzle bana bakarken ben sessizliği tekrar bozdum:-''2 gündür aynı şeyleri dinliyorum.Sen hiç SYB'dEn başka birşey bilmezmisin kardeş?''Kai alınmış gibi gözükmüyordu sonuçta kimden bahsediyordum o benim abimdi ama birbirimize kardeş diyorduk veya isimlerimizle hitap ederdik ve Kai çabuk kırılıp,alınıp veya üzülecek biriyse Kai benim abim değildir demektir Anka-Kuşu'nun gözlerinden yaş dökmek ne kadar zorsa abimide kırmak,üzmek,ağlatmak fazlasıyla zordu ve sonuçta konuyu kapattım ve:-''Eee buraya seni çeken neydi Kai?''

Eiffel'in güzelliği
1 sayfadaki 1 sayfası