Evapsie

Harry Potter ve RPG'nin birleştiği adres(:

AnasayfaKapıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Aşk...Bambaşka Bir Şey (:

YazarMesaj
Josephine E. Archangel
Slytherin 1. Sınıf ~ Kehanet Dersliği Sorumlusu
Slytherin 1. Sınıf ~ Kehanet Dersliği Sorumlusu

Ruh Hali :
Nereden : İngiltere~

Seviye
RP Puanı:
40/100  (40/100)

MesajKonu: Aşk...Bambaşka Bir Şey (:   Salı Tem. 21, 2009 3:48 pm

Blaise denen Slyhterin'li çocuk, Lu'yla birlikte önden önden yürüyordu. Arkalarında kalmıştım, çünkü belliydi ki ikisi de birbirlerinden hoşlanıyordu. Ancak Blaise uygun zamanı bulamıyor gibiydi. Lu ise bu konularda aptalca bir şekilde utandığı için onlardan hamle beklemek çok mantıksızca görünmüştü gözüme. Bu nedenle o ikisini önden yollamış, orada yokmuş gibi davranıyordum. Nasıl birbirlerine açılacaklarını düşünürken -her zamanki gibi- aklıma parlak bir fikir geldi.

Bu iki utangacı Madam Puddifoot'un aşk dolu çayhanesine sokacak, sonra da çekip gidecektim. Ve bu iki kumru, çiftlerin geldiği bu çayhanede birbirlerine açılacak ve sevgili olacaklardı. Lu bunun için beni öldürebilirdi ama aklı başına geldiğinde eminim ki bana teşekkür edecekti. Planımı uygulamaya sokmam gerekiyordu. Bu nedenle çayhaneye yaklaşana kadar sinsice bekledim...

Çayhanenin yakınlarına gelince hızlandım ve yanlarına geldim. Lu'nun koluna yapıştım ve kulağına doğru " Çok önemli bir işim vardı Lu. Acilen gitmem lazım..." dedim. Lu dehşet dolu gözlerle bana baktı, ne yapacağımı anlamıştı. "Zeki kız." dedim zor duyulur bir sesle. Lu "Çok ciddiyim yapma bunu!" diye fısıldadı dehşetle. Keyifle gülümsedim ve merakla bakan Blaise'e döndüm. "Blaise, benim bir işim çıktı, ama siz keyfinizi bozmayın. " dedim gülümseyerek. Blaise bir an öylece durdu ve sonra gülümseye başladı. "Ve akıllı oğlan. Birbirlerine uyacaklar." diye geçirdim içimden. Sonra kafamı çevirdim ve çayhaneyi yeni görmüş gibi yaptım "Aa, çok yorulmuştuk zaten, hadi oturun biraz.." dedim ikisini de kollarından tutup içeriye sokarak. Pembe kapıdan içeri girdim. Sinsi planıma alet ettiğim bu çayhanenin sahibi, tombul ve şirin bir kadın olan Madam Puddifoot yanımıza geldi ve bize üç kişilik bir masa gösterdi.

"Ah hayır, ben burada olmayacağım." dedim gülümseyerek. Lu Blaise'e utangaç utangaç ve Blaise Lu'ya aşık aşık bakarken kadının kulağına "Açılmakta sorun yaşıyorlar. Yalnız olacakları güzel bir masa sorunu çözecektir..." diye fısıldadım. Kadın gülerek "Tabii canım. İyi iş..." dedi. Kafamı teşekkür edercesine salladım. Sonra Blaise'e döndüm ve " Seninle tanıştığıma memnun oldum." dedim. Lu'ya çaktırmadan göz kırptım ve çocuk da anlamışcasına başını salladım.

Lu'ya dönünce ise Lu'nun bana doğru sessiz tehditler savurduğunu gördüm. "Görüşürüz kardeşim. Size iyi eğlenceler..." dedim ve arkamda 'öldürmek, hesap sormak' şeklinde kelimeler mırıldanan bir Lu'yu, sevdiği çocuk olan Blaise Thomas Riddle'la baş başa bıraktım...
Blaise R. Longrange
Slytherin 1. Sınıf ~ KSKS Dersliği Sorumlusu

Seviye
RP Puanı:
40/100  (40/100)

MesajKonu: Geri: Aşk...Bambaşka Bir Şey (:   Salı Tem. 21, 2009 4:36 pm

Hava harikaydı , yanımda da Luna vardı -bir de ikizi Elaine- daha ne olabilirdi bilmiyorum. Biz Luna'yla yan yana yürüyor , Elaine'de arkamızdan geliyordu. Luna yanımda yürürken elini tutamak ya da elimi beline saramamak beni çıldırtıyordu. Artık buna son vermeliydim. Derken Elaine hızlanarak yanımıza geldi ve Luna'ya bir şeyler fısıldayarak gülümsedi. Ne dediğini gerçekten merak ediyordum ama meraklı gibi gözükmekte istemiyordum. Sormadım. Elaine de bakışlarımdan anlamış olacak ki

"Blaise, benim bir işim çıktı, ama siz keyfinizi bozmayın" dedi. Kendimi zor tutuyordum ama en sonunda dayanamadım ve sırıttım. Ah bu kız. Hem kafa dengi hem de çok zeki! Elaine'in bu planı işe yararsa , yani Luna'nın yanında yürürken elini tutabilirsem dilesin benden ne dilerse! Elaine

"Aa, çok yorulmuştuk zaten, hadi oturun biraz.." diyerek ikimizinde koluna yapıştı ve bizi Madam Puddifoot'un Çayhanesi'ne doğru sürüklemeye başladı.Burası çiftler için çok uygun bir yerdi. İçimden

"Ne güzel bir tesadüf" diye düşündüm ama ağzımı açmadım. Açıkçası işime geliyordu. Luna'yla yalnız kalacaktık. Harika bir fırsattı! İçeri girdik ve etraftaki yoğun pembe beni aşırı derecede rahatsız etti. Çok ferah bir yer değildi ve bu da iyi bir şey değildi! Çayhanenin sahibi olan Madam Puddifoot yanımıza gelerek bize bir masa gösterdi. Elaine hemen

"Ah hayır, ben burada olmayacağım" diye araya girerek kadına başka bir masa önermesini istediğini belirtti. Bu arada da Luna hafiftan kızararak bana bakıyordu. Böyle bile çok tatlıydı. Sonra Elaine bana dönerek

"Seninle tanıştığıma memnun oldum" dedi ve göz kırptı. Bende minnetle başımı salladım. Ne kadar anlayışlı bir kız kardeş! Tekrar Luna'ya dönerek

"Görüşürüz kardeşim. Size iyi eğlenceler..." dedi ve hemen bizden uzaklaştı. Nereye gittiğini merak ettim ama sonra Luna'yı görünce her şeyi bir kenara bırakmam gerektiğini düşündüm. Bugün hiçbir şey umrumda olmayacaktı. Madam Puddifoot'un gösterdiği yeni masaya doğru yürürken Luna'nında gülümsediğini gördüm ve rahatladım...
Regina L. Archangel
Slytherin 1. Sınıf ~ İksir Bölümü Düzenleyicisi

Ruh Hali :
Nereden : İngiltere(:

Seviye
RP Puanı:
40/100  (40/100)

MesajKonu: Geri: Aşk...Bambaşka Bir Şey (:   Salı Tem. 21, 2009 5:08 pm

Hava çok güzeldi, sonbaharın cılız güneşi bir kez daha parlamak ve bizi ısıtmak için tüm ışıklarını etrafa dağıtıyordu. Ancak en önemlisi Blaise yanımdaydı. Dar sokaklardan geçerken, geniş kaldırımlarda yürürken yani o uzun Diagon Yolu boyunca hep yanımdaydı. Bazen konuşuyor, bazen susuyorduk. Bazı anlarda eli elime değiyordu, ölecek gibi oluyordum. Kızarıp duruyor, aptal aptal sırıtyordum. Jo ise arkadan geliyor, dönüp ona baktığımda ise pis pis sırıtıyordu. Aklından geçenleri okuyabilseydim, hemen oradan kaçardım.

" Çok önemli bir işim vardı Lu. Acilen gitmem lazım..." diye bir ses duydum. Jo koluma yapışmış, kulağıma bunları söylüyordu. Ve amacını anladım. Beni Blaise'le başbaşa bırakacaktı, bundan çok hoşnut olabilirdim tabii, ama iflah edilemez derecede utanmasaydım. Jo'nun gözlerine dehşet ve yalvarmayla karışık bir bakışla baktım, ancak her zamanki gibi acımasızdı.

"Çok ciddiyim yapma bunu!" diye fısıldadım bakışlarım çare etmeyince. Ama Jo bir duvar gibi soğuktu. Sırıttı ve Blaise'e dönerek "Blaise, benim bir işim çıktı, ama siz keyfinizi bozmayın." dedi. Blaise'in gülümsediğini görünce dondum kaldım. Ne yapacaktın şimdi?

Bunların hepsi yetmiyormuş gibi bir de kollarımızdan çekeleyerek bizi ' Aşk Yuvası ' da diyebileceğimiz bir çayhane olan Madam Puddifoot'un Çayhanesi'ne soktu. Her yer pembenin tonlarıyla kaplanmıştı, tıklım tıkış masalar vardı. Gözlerimi yere diktim ve kendimi olacakların kucağına bıraktım.

Jo'nun bir şeyler hakkında talimat verdiğini duyuyordum. Blaise memnundu halinden, rahatlamaya çalıştım. Gözlerimle gözleri buluşunca kızarıyordum. Ancak Jo "Görüşürüz kardeşim. Size iyi eğlenceler..." diyince kendime geldim. Söylenirken Jo gitmişti bile. Blaise'le beraber bize gösterilen masaya yöneldim ve rahatlamak için bütün yaşam enerjimi harcadım. Gülümsedim ve kendimden emin adımlarla üzerinde fırfırlı ve pemve bir örtü olan masaya oturdum. Blaise de karşıma geçti ve gözlerini bana dikti. Öylece kalsak o kadar mutlu olurdum ki...
Blaise R. Longrange

Seviye
RP Puanı:
40/100  (40/100)

MesajKonu: Geri: Aşk...Bambaşka Bir Şey (:   Çarş. Tem. 22, 2009 5:49 pm

Luna'yla masamıza oturduk ve birbirimizi seyrettik. Masmavi gözlerinin içinde kaybolmuştum ve devam etmek istiyordum. İçimden ne konuşmak geliyor ne de kımıldayarak bu güzel anı berbat etmek. Böylece bir kaç dakika birbirimize bakarak geçti ve birden Madam Puddifoot yanımızda belirerek ;

"Ne alırdınız?" diye sordu. Tabii en şeker gülümsemesini takınarak. Bana göre pekte sevimli olduğunu söyleyemezdim çünkü aynı bir fare gibiydi. Bir an önce gitmesi için Luna'ya döndüm ve

"Ne istersin?" diye sordum. Luna da gülümseyerek -tabii anında başımı da döndürerek-

"Vişne suyu" dedi. Bende kadına dönüp

"2 tane olsun." dedim. Kadında kafasını sallayarak uzaklaştı. Artık konuşmam gerektiğini biliyordum. Aptal kadın bizi bölmeseydi belki çok daha farklı bir şekilde konu açılırdı ama neyse. Artık çok geç. Ne söylesem diye düşünürken zaman geçiyor , fırfırlı masa örtüsünü çekiştirip duruyordum. Hayatımda hiç böyle bir durumda olduğumu hatırlayamıyorum. Sanırım hiç bu kadar zorlanmamıştım. Havadan sudan konuşamazdım zaten gelirken yeterince saçmalamıştım. En sonunda ağzımı açıp konuşabildim ;

"Imm , Luna... Aslında seni uzun zamandır tanımak istiyordum. Üç Süpürge'den önceden beri. Elbette birirmizi biliyorduk ama sadece isimlerimizi... Bu da bana yetmiyordu tabii. O gün Üç Süpürge'de nasıl oldu bilmiyorum ama bir cesaretle yanınıza geldim işte" dedim ve ne Luna konuşana kadar fazla mı saçmaladım yoksa iyi miydim diye düşünmeye başladım. Ama kafamı kaldırıp Luna'nın o mükemmel gülümseyişiyle karşılaşınca saçmalamadığımı fark ettim. Belki de o da bunları hissediyordu , hissetmişti. Ah umarım öyledir! Luna tekrar bana bakarak konuşmaya başladı bense yine gözlerine dalıp gitmiştim.

"Böyle düşünmene sevindim çünkü bende aynı şeyleri hissediyordum ve iyiki o gün Üç Süpürge'ya girmişim" dedi ve anında benim midem takla attı. Çok garip bir his. Bu arada da bir garson gelip vişne sularımızı masaya bıraktı ama ikimizde onu takmayarak birbirimizle ilgilenmeye devam ettik. Luna vişne suyundan bir yudum aldı ve...
Regina L. Archangel

Ruh Hali :

Seviye
RP Puanı:
40/100  (40/100)

MesajKonu: Geri: Aşk...Bambaşka Bir Şey (:   Çarş. Tem. 22, 2009 6:35 pm

Koca bir aptaldım. Tam 3 dakika boyunca çocuğun gözlerinin içine baktım, bir salak gibi...Öylece kalabilirdim demiştim, tamam ama bu kadar da abartmaya gerek yoktu yani. Biz birbirimize aptal aptal, eğer biraz daha kibarlaştırırsak aşık aşık bakarken tombul, fareye benzeyen Madam Puddifoot masamıza geldi. Her bar veya çayhane sahibnin yaptığı gibi.

"Ne alırdınız?" dedi kadın sesini elinden geldiğince ince ve sevimli çıkararak. Çok başarılı olamamıştı. " Zayıf bir performans..." diye geçirdim içimden. Jo olsayydı buna çok gülerdi. Jo! Onu öldürebilirim. Kafamda hangi içeceği istesem şeklindeki soru dışında bir sürü şey vardı. Kendi kendime düşünüyordum.

"Ne istersin?" dedi bayıldığım bir ses. Gözlerine öyle dalmıştım ki ağzının oynadığını farketmedim bile. Kadın tepemizde dikiledursun, ben de içecek bir şeyler seçmek için beynimi çalıştırdım.

"Vişne suyu." dedim gülümseyerek. İyi bulmuştum... Blaise de durumdan memnun bir şekilde "2 tane olsun." dedi. Koca fare kafasını sallayarak arkadaki mutfağa gitti. Blaise'e yeniden yiyecekmiş gibi bakmamak için kadının gidişini seyrettim. Etrafa bakındım ama Blaise'in gözleri bir mıktanıs gibi benimkileri kendine çekiyordu. Kafamı ondan tarafa çevirdim ve Blaise'in sıkıntılı bir halde masa örtüsünü çekiştirdiğini farkettim. Bir şeyler söylemesi gerekliydi, ancak diyecek bir şey bulamıyormuş gibiydi. Yerinde olmak istemediğimi düşünürken kararlı bir şekilde konuşmaya başladı.

"Imm , Luna... Aslında seni uzun zamandır tanımak istiyordum. Üç Süpürge'den önceden beri. Elbette birbirmizi biliyorduk ama sadece isimlerimizi... Bu da bana yetmiyordu tabii. O gün Üç Süpürge'de nasıl oldu bilmiyorum ama bir cesaretle yanınıza geldim işte." dedi Blaise gözlerini gözlerime dikerek. Bu biraz hızlı mı olmuştu? Yine de bunu sevmiştim, yani Blaise'in beni tanımak istemesi muhteşem bir şeydi. Sanki biraz fazla kaygılı gibiydi, rahatlatmak için gülümsedim, bunu sevdiğini anlamıştım.

"Böyle düşünmene sevindim çünkü ben de aynı şeyleri hissediyordum ve iyi ki o gün Üç Süpürge'ye girmişim..." dedim bir anda. Yavaşça açılmaya başlamıştık. Cümlenin başını söyledim mi sonu kendiliğinden gelmişti. Memnuniyetle gülümsedim. Tam bu sırada garson gelip zaten yeterince dar olan masamıza iki koca bardak vişne suyu koyarak alanı daralttı. Vişne suyundan bir yudum aldım. Fazla ekşiydi.

"Ee, işte şimdi tanışmak için vaktimiz var..." dedim gülümseyerek. Dişlerim ekşi meyve suyu yüzünden kamaşmıştı. Blaise beni izliyordu. O bana böyle bakarken dikkatimi nasıl toplayabilirdim ki!? "Yani sürekli bakışmak, tanışmak oluyorsa bunu çoktan yaptık..." dedim gülerek. Blaise gülümsedi ve "Elimde değil ki..." dedi sessizce. Gülümsemekle yetindim...
Blaise R. Longrange

Seviye
RP Puanı:
40/100  (40/100)

MesajKonu: Geri: Aşk...Bambaşka Bir Şey (:   Perş. Tem. 23, 2009 9:33 am

"Ee, işte şimdi tanışmak için vaktimiz var..." dedi gülümseyerek ve bende onu izlemeye devam ettim. Fark etmiş olacak ki

"Yani sürekli bakışmak, tanışmak oluyorsa bunu çoktan yaptık..." dedi. Aslında haklıydı çünkü tek yaptığımız birbirimize bakmaktı. Biraz utanarakta olsa gülümsemeyi başardım ve

Elimde değil ki…” dedim. Luna’ysa cevap vermedi ama gülümseyerek bana baktı. Olsun bu da bana yetmişti. Somurtup oturmuyordu ve benden hoşlanıyordu. Neyi bekliyorum bilmiyorum ama şu anda sormamam gerektiğini düşünüyordum. Vişne suyumdan bir yudum daha alarak oyalandım. Çünkü konuşacak hiçbir şey bulamıyordum. Aslında sormak istediğim binlerce şey olmasına rağmen konuşamamam biraz saçmaydı. En sonunda içimden gelenleri söylemeye başladım…

Seninle konuşmak istiyorum ama konuşacak hiçbir şey bulamıyorum. Nedenini de bilmiyorum. Sanırım söylemem gereken tek şey de senden ne kadar çok hoşlandığım…” sonra da bekledim… Luna

"Ben de senden hoşlanıyorum Blaise." dedi ve ben nefes almam gerektiğini hatırlayarak çekiştirilmekten kopmak üzere olan fırfırlı masa örtüsünü hemen bıraktım.Luna kendime gelmem gerektiğini anlamış sanırım

"Sadece biraz rahatlamaya ihtiyacın var. Bana aileni anlat" dedi. Kim bilir nasıl da aptal görünüyorum. Boğazımı temizleyerek başladım ;

İşte annemi gördün zaten. Narcissa ama Cissy diyoruz. Babamı ismen tanıdığını sanıyorum Lucius. Annem bana çok düşkündür , babamsa annemden duyduğum rahatsızlığı bilerek fazla üstüme düşmez ama beni en az onun kadar sevdiğine eminim. Her durumda ikisi de yanımdadır. Cissy biraz normal davransa onunla da iyi anlaşabileceğimizden eminim. Sonuçta tek çocuklarıyım ve biraz şımarığım sanırım…” sırıttım ve devam ettim

Hayatımda ki en önemli insanlardan biri halamdır ; Bellatrix ya da Bella işte. Her şeyimi bilir , ben de onun bana anlatabileceği her şeyini bilirim. Haladan farklıdır benim için , en yakın arkadaşım gibi. Sanırım tanıyorsun?” dedim. Luna’da gülümseyerek başını salladı.

Daha bir çok akrabam var tabii ama benim için önemli olan 3 insanı anlattım sana. Sende seninkileri anlatsana biraz?” dedim..
Regina L. Archangel

Ruh Hali :

Seviye
RP Puanı:
40/100  (40/100)

MesajKonu: Geri: Aşk...Bambaşka Bir Şey (:   Perş. Tem. 23, 2009 9:47 am

Blaise biraz rahatlamış gibi gözüküyordu. Ailesi hakkında anlattıklarını dikkatlice dinledim. Demek en çok halasını seviyordu, annesi onu boğuyordu, tıpkı bizimki gibi. Babası da annesi de onu çok seviyordu.

“Daha bir çok akrabam var tabii ama benim için önemli olan 3 insanı anlattım sana. Sen de seninkileri anlatsana biraz." dedi Blaise gülümseyerek. Sıra bana gelmişti yani.
Kafamda toparladım söyleyeceklerimi ve konuşmaya başladım.

"Annem Melanie, Elaine'nin ismini o koymuş. Belli oluyordur zaten." dedim gülümseyerek. " Annem aynı senin annen gibi, yani fazlasıyla telaşlı." diye ekledim gözlerimi devirerek. "Çok fazla sıkıştırıyor bizi, sürekli ne yaptığımızı bilmek istiyor. Ama bizi çok sevdiğine eminim. Babamın adı da Regulus. O da benim ismimi koymuş...Ailelerimzin tanıştığına eminim." dedim gülümseyerek. Blaise kafasını salladı.

"Babamsa..." dedim ve durakladım. Uygun kelimeyi seçmeye çalışıyordum. "Sanırım hislerini göstermeye biraz çekiniyor. Yani çok saçma biz onun çocuklarıyız ama yine de bizimle nadiren konuşur. Öğüt vermek ya da azarlamak için olur genelde bunlar. O da bizi seviyor olmalı, ne kadar belli etmese de. Diğer akrabalarımdan teyzemi çok severim, annemin tersine çok eğlencelidir. Birlikte zaman geçirmeye bayılırız." Yaptıklarımız aklıma gelince kendi kendime gülümsedim.

"Ve tabii Jo. Şu an burada oturmamın sebebi..." dedim hışımla. "Bundan hiç de şikayetçi değilim..." dedi Blaise gözleri parlayarak. "Yanlış anlamanı istemem, ben de çok memnunum ama bu kız beni bir gün öldürecek. " dedim gülümseyerek. "Eve gidince ona yapacaklarımı görsen benden o kadar da hoşlanacağını sanmıyorum." dedim küçük bir kahkaha atarak. Blaise gülümsedi. "Böyle bir şey mümkün değil." dedi tane tane... Başım dönmeye başlamıştı...
Blaise R. Longrange

Seviye
RP Puanı:
40/100  (40/100)

MesajKonu: Geri: Aşk...Bambaşka Bir Şey (:   Perş. Tem. 23, 2009 10:07 am

Luna’yı dikkatle dinledim çünkü ailesi hakkında bilgi sahibi olmak istiyordum. Gerçi Melanie ve Regulus’un nasıl insanlar olduğunu az çok biliyordum ama Luna’nın onlar hakkında ne düşündüğünü anlamak daha önemliydi. O da teyzesini çok seviyormuş. Anne ve babalar da hep aynıdır zaten. Luna

Eve gidince ona yapacaklarımı görsen benden o kadar da hoşlanacağını sanmıyorum.” Dedi ve kahkaha attı. Böyle düşünmesi çok saçma. Espri bile olsa mümkün olmayan bir şey olduğundan ve bunu unutmamasını istediğimden yavaşça

Böyle bir şey mümkün değil” dedim sanırım hoşuna gitti çünkü bir an da yüzü pembeleşti. Meyve suyundan içip biraz rahatlayarak bana baktı. Ah bu gözleri. Dalıp gitmemeye çalışıyorum ama her seferinde beni etkisi altına alıyor sanki! Gözlerimi ondan alamıyordum , kafamı sallayarak kendime gelmeye çalıştım. Şu an tek istediğim biraz daha yakın olmaktı… Biraz daha… Dudakları o kadar öpülesi görünüyordu ki!

Derin bir nefes alarak kafamı toparladım. Ya da toparlamaya çalıştım. Luna’nın tam karşısında oturuyordum ve aramızdaki mesafe bana kalırsa çok fazlaydı bu yüzden sandalyemi onunkinin yanına çekerek yaklaştım. Eli yarılanmış vişne suyu bardağının tam yanında duruyordu ve bir an ne olduğunu anlayamadan yaptım! Elini alıp kendi ellerimin içine koydum ve sıkıca tuttum. Sanki her an gidebilirmiş gibi sıkıca tutuyordum. Kafamı yavaşça kaldırdım ve Luna’nın o mükemmel gözlerinin içine baktım. Gözlerim yavaşça onun yüzünde geziyor , yanaklarından dudaklarına kayıyordu. Kendime hakim olamayacağımı biliyordum ve olamadımda. Yüzümü onunkine doğru yaklaştırdım ve o da bana doğru yaklaştı! İkimiz de kendimizi tutamıyor gibiydik. Dudaklarımız birbirini bulunca yavaşça hareket etmeye başladılar ve yaklaşık bir dakika sonra durduk.

Kalbim birazdan patlayabilir her yeri kan içinde bırakıp her şeyi mahvedebilirdi. Belki de kalp krizi falan geçiriyordum bilmiyorum. Kendimi harika hissediyordum. Luna’ya baktığım da onun kızardığını gördüm. Bir an dondum sanki. Ya o istemediyse ya benim yüzümden devam ettiyse anlayamıyordum , çünkü hatırlayamıyordum… Ne yapmam gerektiğini bilmeden sadece bekledim…
Regina L. Archangel

Ruh Hali :

Seviye
RP Puanı:
40/100  (40/100)

MesajKonu: Geri: Aşk...Bambaşka Bir Şey (:   Perş. Tem. 23, 2009 11:26 am

Meyve suyu bardağını bir kez daha dudaklarıma götürdüm. Blaise sürekli beni izliyordu ben de onu tabii...Aramızda kocaman bir masa vardı, yani en azından şu an çok büyükmüş gibi görünüyordu. Meyve suyu bardağını bıraktım ve Blaise'in gözlerinin içine baktım. Birden Blaise hareket etti. Sandalyesini kenarlarından tuttu ve çekerek benimkinin yanına getirdi. Artık burnumun dibindeydi. Şok olmuştum, beynim durmuştu sanki. Hareketsizce bekledim, olacakları tahmin edebiliyordum. Kalbim kulaklarımda atıyordu. Yeşil gözleri benim gözlerimle buluştu. Kirpiklerini sayabilirdim, altın sarısıydılar. Derken elimde bir sıcaklık hissettim, artık elim Blaise'in ellerindeydi. İki eliyle elimi sıkıca tutmuştu. Mutluluktan ağlayabilirdim...

Derken Blaise bana iyice yaklaştı. Donakalmıştım. Gözleriyle yüzümü tarıyordu. Kendime hakim olmam imkansızdı kafamı ileriye uzattım ve bunu çoktan yapmış olan Blaise'in dudakları benimkileri buldu. Kalbim durdu sandım. Dudaklarımız birbirine yapışık halde bir dakika kadar durduk. Ama bana kocaman bir günmüş gibi geldi. Çok güzeldi. Kafamı geriye çektim ve gözlerine baktım. Blaise gerilmiş gibi görünüyordu ama tam tersine ben o kadar rahattım ki.

Sandalyemi Blaise yaklaştırdım. Elini tuttum ve gözlerinin içine bakarak "Seni seviyorum Blaise Thomas Longrange." dedim. "Ve bu hep böyle olacak..." O an çayhanede sadece ikimiz vardık...
Blaise R. Longrange

Seviye
RP Puanı:
40/100  (40/100)

MesajKonu: Geri: Aşk...Bambaşka Bir Şey (:   Perş. Tem. 23, 2009 11:46 am

Ben beklerken biraz da uzaklaşmıştım. Nasıl bir tepkiyle karşılaşacağımı bilmiyordum sonuçta. Ama Luna sandalyesini benimkine biraz daha yanaştırarak gözlerimin içine baktı.

"Seni seviyorum Blaise Thomas Longrange." dedi ve o an resmen bayılacak gibi oldum! Tanrım , hayatımda hiç böyle bir şey hissetmemiştim ve başkasına karşı hissetmekte istemiyordum! Bu arada Luna devam etti

"Ve bu hep böyle olacak..." ah artık bayılabilirdim herhalde ama Luna'nın önünde olmazdı tabii. Kendimi toplayıp , dikkatimi ona vermeye çalıştım. Aslında artık sorumun cevabı belliydi ama ben yine de sormam gerektiğini düşünüyordum bu yüzden

"Peki , benim sevgilim olur musun Luna ?" diye sordum. Cevap ortadaydı , öyle olmasına rağmen karnıma ağrılar girmişti. Luna cevap vermedi onun yerine dudağıma küçücük bir öpücük kondurdu. Bu bana yetmiş , kendimden geçmemi sağlamıştı. Hiç bu kadar mutlu olduğumu hatırlamıyordum!

"Luna seni çok ama çok seviyorum" diye fısıldayarak kolumu omuzlarına attım ve başını omzuma yaslayışını izledim. Sapsarı saçları omuzlarıma değdiği an yine midem takla atıyormuş gibi hissettim ama aldırış etmeden saçlarıyla oynamaya başladım. Sanki yalnız biz vardık. Sadece biz nefes alıyorduk. O kadar güzel bir andı ki hiç bitmemeliydi...

"Aşkım" diye başladım ve bu kelimeyi daha önce kim bilir kaç kez hangi boş insanlar için kullandığımı düşünerek biraz da olsa kendimden utanarak ;

"Seni halamla tanıştırmalıyım. Tabii sen de istersen..." dedim ve Luna'yı kokusunu içime çekerek yanağından öptüm...
Regina L. Archangel

Ruh Hali :

Seviye
RP Puanı:
40/100  (40/100)

MesajKonu: Geri: Aşk...Bambaşka Bir Şey (:   Perş. Tem. 23, 2009 1:48 pm

"Peki benim sevgilim olur musun?" Cevap belliydi, onun için öldüğümü bilmiyordu sanki. Diyecek bir şey yoktu, uzandım ve dudaklarına bir öpücük kondurdum. Bayılacak gibi duruyordu. "Luna seni çok ama çok seviyorum" diye fısıldadı kulağıma. Daha sonra kolunu omzuma attı. Ben de başımı omzuna yasladım. Saçlarım omuzunun üzerinde dağılmıştı. Gözlerimi kapadım. Çok mutluydum. Elleri saçlarımda geziniyordu. Öylece durduk.

Aklıma Jo geldi. O olmasaydı burada olmayacaktım, o olmasaydı şu an Blaise bana sarılıyor olmayacaktı. Bunları ona söylemeyecektim tabii. Belki biraz kızardım önce. Ama her şey onun sayesinde olmuştu. Minnetle gülümsedim. Blaise ve ben etrafımıza mutluluk yayıyorduk. İçimde hiç bilmediğim ve daha önce hiç yaşamadığım bir duygu dans ediyordu sanki. Karnımdaki o yumruk yok olmuştu.

"Aşkım" dedi Blaise. Kendimden geçmiştim. 'Aşkım' mı? Buna alışmam gerekecekti. Biraz zor gibi duruyordu ama..."Seni halamla tanıştırmalıyım. Tabii sen de istersen..." Beni ailesinde en sevdiği kişiyle tanıştırmak mı istiyordu yani? Yanağıma kocaman bir öpücük kondurdu. "Memnuniyetle aşkım." dedim gülümseyerek. "Çok eğlenceli biri olmalı." dedim gülerek. Blaise "Tabii öyledir." dedi sırıtarak.

"Jo bu işe çok sevinecek." dedim gülümseyerek. "Planlarının işe yaradığını görmeye bayılır." diye ekledim. "İyi ki de işe yaradı..." dedi Blaise. Kafamı salladım. O an için dünyanın en mutlu insanı bendim...
Blaise R. Longrange

Seviye
RP Puanı:
40/100  (40/100)

MesajKonu: Geri: Aşk...Bambaşka Bir Şey (:   Cuma Tem. 24, 2009 8:30 am

Merakla cevabını beklerken Luna gülümseyerek

Memnuniyetle aşkım” dedi. O da bana “aşkım” diyordu. Çok tuhaf ve mükemmel bir duygu bu… Luna ufak bir kahkahayla beraber

Çok eğlenceli biri olmalı” dedi. Bende sırıttım. Haklıydı halam çok eğlencelidir.

Tabii öyledir” dedim sadece , Luna'nın vazgeçmesini istemiyordum. O anı kafamda canlandırmaya çalıştım ama başaramadım , halam nasıl bir tepki verecek hiçbir fikrim yok.

Jo bu işe çok sevinecek” dedi Luna. Gülümsüyordu ve ben onun da benim kadar mutlu olduğunu görerek heyecanlanıyordum.

"Planlarının işe yaradığını görmeye bayılır." Diye de ekledi. Ben de mutlulukla

İyiki de işe yaradı” dedim. Luna’da onaylarcasına kafasını salladı. Öylece omzuma yaslanmış duruyordu , ben de saçlarıyla oynamaya , onu öpmeye devam ediyordum. Böyle bir şey hissedeceğimi hiç düşünmemiştim ve Luna şu anda çok mutluydu mutlu olmasına ama ya zamanla geçerse... Umarım böyle bir şey olmaz…

Aşkım” diye başladım ama sonra bu kadar paranoyakça davranmamam gerektiğini hatırlayarak sustum. Devamı nı getirmeyince Luna başını hafifçe kaldırarak gözlerimin içine baktı. Zar zor gülümsedim , Luna hala konuşmamı bekliyordu. Birden kelimeler dudaklarımdan döküldü ;

Seni çok seviyorum ve kaybetmek istemiyorum sadece.”
Regina L. Archangel

Ruh Hali :

Seviye
RP Puanı:
40/100  (40/100)

MesajKonu: Geri: Aşk...Bambaşka Bir Şey (:   Cuma Tem. 24, 2009 9:21 am

Keyifle etrafa bakınıyordum, artık çayhane çok daha sevimli ve güzeldi. Pembe örtüler oldukça şirindi ve tavandaki pembeli beyazlı avizeler de. Bunların hepsinin tek bir açıklaması vardı. Aşıktım. Gülümsedim ve "Bu gidişle en sevdiğim renk pembe olacak." diye geçirdim kafamdan. Madam Puddifoot bizimle ilgilenmiyordu bile yani her dükkan sahibi gibi yapması gerekeni yapmıştı ama fazlasını hayır. Ben bunları düşünürken Blaise konuştu.

“Aşkım.” Kalbim dursun filan diye mi yapıyordu bunu? Her aşkım dediğinde kafamdan aşağıya kaynar sular boşalıyordu, kalbim patlayacak gibi çarpıyor soluklarım hızlanıyordu. "Alışmam çok zaman alacak..."diye düşündüm. Ancak Blaise lafının devamını getirmedi. Olanları anlayamamıştım, sorarcasına kafamı kaldırdım ve o derin, yeşil gözlerine baktım. Dudaklarının kenarları kıvrıldı, çok zoraki bir gülümsemeydi bu, anlamıştım.

“Seni çok seviyorum ve kaybetmek istemiyorum sadece.” Ne diyordu bu? Daha önce bu hisleri hiç yaşamamıştım, bu da onu özel yapıyordu ve o beni kaybetmekten mi korkuyordu yani? Bu muhteşem varlık beni seviyordu ve o beni kaybetmekten korkuyordu. Aklım almadı. Kafamı kaldırıp gözlerine baktım.

"Böyle şeyler düşünmene gerek yok Blaise." dedim. "Senden ayrılmayı asla düşünemem ve sonsuza kadar birlikte olacağız. Tabii sen de benim gibi düşünüyorsan..." dedim gülümseyerek. Ve eminim ki o da aynı benim gibi hissediyordu...
Blaise R. Longrange

Seviye
RP Puanı:
40/100  (40/100)

MesajKonu: Geri: Aşk...Bambaşka Bir Şey (:   Cuma Tem. 24, 2009 9:45 am

Keşke hiç ağzımı açmasaydım diye düşünüp dururken Luna ;

"Böyle şeyler düşünmene gerek yok Blaise. Senden ayrılmayı asla düşünemem ve sonsuza kadar birlikte olacağız. Tabii sen de benim gibi düşünüyorsan..." dedi. Ah , aptalım işte. Neden böyle şeyler saçmalayarak sevgiliminde moralini bozuyorum ki. Bu cevap bana yetmişti. Dünyalar benim olmuştu nerdeyse.

Başka bir şekilde düşünmem mümkün mü sence?” dedim ve yüzünü ellerimin arasına alarak uzunca bir süre ona baktım. O kadar muhteşemdi ki. Kelimelerle anlatılamayacak bir güzelliği vardı. Tapılası bir duruşu , mükemmel gözleri… Ve o benimdi , sonsuza kadar. Ben de onun tabii ki. Bu hep böyle kalacaktı , ne olursa olsun. Bu kararımdan da asla dönmeyecektim , ta ki o dönene kadar. Tabii onun da böyle bir şey yapmak istemeyeceğini biliyordum.
Tekrar yanağına bir öpücük kondurarak başını omzuma yasladım. O benim sahip olabileceğim en harika şeydi ve kaybetmek kesinlikli katlanılmaz olurdu. Bunun düşüncesi bile berbattı bu yüzden kafamı sallayarak bu saçma sapan düşüncelerden kurtulmaya çalıştım. Luna konuştuğun da hepsi kafamdan uçup gitmişti ;

Aşkım bir an önce okul açılsın istiyorum , o zaman her an beraber olabiliriz” diyordu , gülümseyerek. O anları kafamda kurarak elimde olmadan bende gülümsedim. Harika bir dönem olacaktı , Luna’yla beraber geçireceğim bir dönem…

Bende sevgilim , umarım zaman çabucak geçer.
Regina L. Archangel

Ruh Hali :

Seviye
RP Puanı:
40/100  (40/100)

MesajKonu: Geri: Aşk...Bambaşka Bir Şey (:   C.tesi Tem. 25, 2009 7:28 am

“Başka bir şekilde düşünmem mümkün mü sence?” dedi. Beklediğim cevap buydu işte. Ve elleriyle yüzümü kavradı. Uzun diyebileceğimiz bir zaman boyunca beni inceledi. Beni beğenmesini umuyordum. Blaise'e baktım. Gözleri yemyeşildi, kemikli bir suratı vardı ve insana güven duygusu veriyordu. Dudağının sanında küçük bir ben vardı. Burnu kavisli ve düzgündü. Bildiğim tek bir şey vardı, o da kusursuz olduğuydu. Ve tabii bana aitti. Hep öyle kalacağını temin ediyordu, gözümün önüne yaşlı hallerimiz geldi, gülümsedim.

Dudakları yanağıma bir kez daha değdi, başımı omzuna yasladı. Okulun açılmasına çok yoktu, ama bir an önce okullar açılsın istiyordum. O zaman Blaise'i her gün görebilecektim. Düşüncesi bile kalbimi yerinden çıkaracakmışcasına hızlandırıyordu. “Aşkım bir an önce okul açılsın istiyorum, o zaman her an beraber olabiliriz.” dedim gülümseyerek. "Ben de sevgilim, umarım zaman çabucak geçer.” Kafamı onaylarcasına salladım.

Şu anda zamanın çabucak geçtiğinden emindim. Saate baktım, tam 3 saattir buradaydık ve bana henüz 10 dakika olmuş gibi geliyordu. Birkaç saat içerisinde akşam olacaktı ama umrumda değildi. Burada ölene kadar kalabilirdim...

Aşk...Bambaşka Bir Şey (:
1 sayfadaki 1 sayfası