Evapsie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evapsie

Harry Potter ve RPG'nin birleştiği adres(:

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sessizlik ve huzur arayışı ..

2 posters
YazarMesaj
Setsuna Somerhalder
Mitoloji Profesörü
Mitoloji Profesörü
Setsuna Somerhalder

Ruh Hali : Sessizlik ve huzur arayışı .. Huysuz10
Nereden : cehennem ..

Seviye
RP Puanı:
Sessizlik ve huzur arayışı .. Left_bar_bleue90/100Sessizlik ve huzur arayışı .. Empty_bar_bleue  (90/100)

Sessizlik ve huzur arayışı .. Empty
MesajKonu: Sessizlik ve huzur arayışı ..   Sessizlik ve huzur arayışı .. Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 7:56 am

Setsuna , hayatının en güzel anılarını geçirdiği , yıllar önce mezun olduğu hogwarts 'a profesör olarak atanmanın büyük mutluluğu içindeydi .. Hogwarts yeniden evi haline gelmişti .. hogwarts'ın görkemli binasında tekrar tekrar tur atmıştı . çok özlemişti çünkü. Okulun duvarlarına baktıkça anıları geçiyordu zihninden .. Ama bütün gün profesör olmanın verdiği büyük sorumluluklarla koşuşturmalar yaşamıştı .. ve yorulmuştu .. Bu nedenle yine , hep yaptığı şeyi yapmak istedi.. Biraz sessizlik ve huzur bulmak amacıyla hogwartsın dışına çıktı .. Quietus gölüne doğru kendinden emin ve yavaş adımlarla yürümeye başladı .. Attığı her adımda daha fazla hafifliyordu sanki.. Tüm yorgunluğu kuş gibi uçup gidiyordu .. Gölün kıyısına varmıştı nihayet. kıyıdaki küçük eskimiş ahşap banklardan birisine yavaşça oturdu .. Gözlerini kapadı , kendisini gölün sessizliği ve huzuruna teslim etti
Amelia N. Ramanicol
İksir Profesörü ~ Ravenclaw Bina Sorumlusu ~ Müdüre
İksir Profesörü ~ Ravenclaw  Bina Sorumlusu ~ Müdüre
Amelia N. Ramanicol

Ruh Hali : Sessizlik ve huzur arayışı .. Nerdey10
Nereden : Buradan(:

Seviye
RP Puanı:
Sessizlik ve huzur arayışı .. Left_bar_bleue95/100Sessizlik ve huzur arayışı .. Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Sessizlik ve huzur arayışı ..   Sessizlik ve huzur arayışı .. Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 8:07 am

Uzun zamandan beri Philedelphia Kasabası'ndaki Quietus Gölü'nü ziyaret etmiyordum. Burası babam ve annemle ben küçük bir kızken sık sık gittiğimiz bir yerdi. Onlarla beraber burada zaman geçirirdik. Orayı özlemiştim ve tabii onları da. Hogwarts'taki odamdan dışarı çıktım. Bu okulu seviyordum, oldukça büyüleyiciydi. Ama beni yoruyordu. Profesör bulmak, okulu açılması için toparlamak, diğer şeyleri organize etmek. Bir taraftan da İksir Dersi. Çok büyük şans ki benden başka 3 Müdür daha vardı ve yine çok büyük şans ki hep beraberce bu işin altından kalkıyor gibiydik.

Araziye çıktım. Güneş parlak ışıklarıyla Hogwarts'ı yıkıyordu. Sonbaharda bile çimenlerin üzerinde renk renk çiçekler vardı. Karşımdaki Şamarcı Söğüt May tarafından küçükken dikilmişti. Göl ise içinde bir çok yaratık barındırıyordu. Yakınlarına gittim. İçeriden sesler duyuyordum, Ecişbücüş'çe olmalıydı. Çok iyi bilmesem de kavga ettiklerini anlayabiliyordum. Oradaki Kayın Ağacı'nı inceledim. Çok eskiydi, neredeyse Hogwarts'ın kuruluşundan beri vardı. Gülümseyerek gölgesinde serinleyen öğrencileri düşündüm, bir sürü anıya ve hatıraya sahip olmalıydı. Konuşabilseydi anlatacaklarını merak ettim. Yanından ayrıldım.

Hogwarts'ta Cisimlenemeyeceğim için Hogsmade'e gitmem lazımdı ve bunun için de arazinin sınırlarından dışarı çıkmalıydım. Çıkışa doğru yürüdüm. Yasak Orman'ın tepesinde kuşlar uçuşuyordu ve bir çok sihirli yaratığın seslerini duyabiliyordum. Sonunda kapıya gelmiştim. Gözlerimi kapadım ve "Quietus Gölü" diye mırıldandım. Nefesim kesildi ve bir borudan geçiyormuş gibi hissettim, ama bilindik bir histi bu. Sonunda Quietus Gölü'ndeydim.

Etraf aynı son gelişimdeki gibiydi, Güneş ışıklarını buradan esirgiyordu. Loş bir ortamdı ve göl sisliydi. Ahşap bankları geçtim, göle daha çok yaklaşmak istiyordum. Kenara geldim ve gölün yüzeyindeki yansımama baktım. Sanki arkamda annem ve babam vardı, iki yanımda durmuş bana gülümsüyorlardı. Suya elimi değdirdim, onlara dokunmak istermişcesine, birden yokoldular. Arkamı döndüm ve banklardaki siyah cüppeyi gördüm. Kim gelirdi ki buraya? Temkinli bir şekilde yaklaştım ve bu kişinin Hogwarts'ın yeni Mitoloji Profesörü olan Setsuna Somerhalder olduğunu farkettim. O da beni görmüştü. Gülümseyerek yanına oturdum.

"Seni görmek ne güzel Setsuna." dedim içtenlikle."Seni buraya getiren nedir?" Bembeyaz teniyle bir hayalet gibiydi.
https://evapsie.yetkin-forum.com
Setsuna Somerhalder
Mitoloji Profesörü
Mitoloji Profesörü
Setsuna Somerhalder

Seviye
RP Puanı:
Sessizlik ve huzur arayışı .. Left_bar_bleue90/100Sessizlik ve huzur arayışı .. Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Sessizlik ve huzur arayışı ..   Sessizlik ve huzur arayışı .. Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 8:20 am

Setsuna gölde yanlız olduğunu sanıyordu .. bir anlık irkilmeyle göz kapaklarını araladı .. Gözlerini açınca yanlız olmadığını , karşısında duran kişinin pek de yabancı biri olmadığını farketti. .. Amelia N. Ramanicol .. Işıltılı gözlerini içtenlikle kendisine dikmiş ve çok hoş bir ses ve tavırla ''seni görmek ne güzel setsuna , seni buraya getiren nedir ? '' demişti kendisine ..
Sessizliğin bozulmasından pek hoşlanmamış, huzurunu yitirdiğini sanmıştı .. Ama tam aksine .. kendisini şimdi dahada iyi hissediyordu .. Amelia kadar sıcak bir tavırla olmasada ''Senide öyle..'' dedi kısık bir ses tonuyla .. sessizliğin etkisinden henüz çıkamamıştı çünkü.. '' Bütün bu koşuşturmaca arasında biraz yoruldum , ve dinlenmeye ihtiyacım vardı .. Sanırım burası bana iyi geliyor.. ''.. sözlerine devam ediyordu..
'' peki ya sen ? , sen neden burdasın ?'' demişti ..
Amelia N. Ramanicol
İksir Profesörü ~ Ravenclaw Bina Sorumlusu ~ Müdüre
İksir Profesörü ~ Ravenclaw  Bina Sorumlusu ~ Müdüre
Amelia N. Ramanicol

Ruh Hali : Sessizlik ve huzur arayışı .. Nerdey10
Nereden : Buradan(:

Seviye
RP Puanı:
Sessizlik ve huzur arayışı .. Left_bar_bleue95/100Sessizlik ve huzur arayışı .. Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Sessizlik ve huzur arayışı ..   Sessizlik ve huzur arayışı .. Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 8:41 am

'' Bütün bu koşuşturmaca arasında biraz yoruldum , ve dinlenmeye ihtiyacım vardı...Sanırım burası bana iyi geliyor... ' 'Bir an için onun rahatını bozmuş olabileceğimi düşündüm ama herkesin bir arkadaşa ihtiyacı vardır. Yani biri gelip bana içtenlikle selam verse mutlu olurdum. Her neyse...

"Ee, aslında bu pek fazla kişiye anlatmadığım bir anı." dedim tedirginlikle. "Annem ve babam buraya bayılırlardı, küçükken buraya gelirdik hep." dedim anıları yad eden birinin sesiyle. "Şu an bile buralarda koşuşturan küçüklüğümü görebiliyorum sanki." diye ekledim ona bakarak. İlgilenmiş görünüyordu. "Yani, biraz nostalji yapmak için diyebiliriz." dedim gülümseyerek.

"Profesörlük için May'le konuşmuşsun, buna çok sevindim." dedim kocaman gülerek. "Yeniden Hogwarts'ta olmak harika olmalı, yani şahsen ben öyle hissediyorum. Ne kadar büyürsem büyüyeyim orası benim için büyüleyici olacak." diye ekledim. Bir şeyler söylemesini bekliyordum. Kanyonda bir anne kuş acılı acılı öttü. Yavrusunu bir atmacaya kaptırmış olmalıydı...
https://evapsie.yetkin-forum.com
Setsuna Somerhalder
Mitoloji Profesörü
Mitoloji Profesörü
Setsuna Somerhalder

Seviye
RP Puanı:

MesajKonu: Geri: Sessizlik ve huzur arayışı ..   Sessizlik ve huzur arayışı .. Icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 8:55 am

Setsuna Amelia'nın kendisine anlattıklarını kulak kabartarak ilgili bir şekilde dinliyordu .. Amelia 'da bunun farkında olmalıydı ki içtenlikle döküyordu kelimelerini dudaklarından ..
Amelia'nın sözleri bittiğinde kendisinden cevap ve ilgi bekler bir hali vardı ..
Normal bir anında olsa hoşlanmazdı bu şekilde arkadaş canlısı sohbetlerden .. Ama şuan farklıydı ..
Aynı içtenlikle döktü sözlerini ''Kesinlikle katılıyorum.. Yeniden hogwarst'a olmak muhteşem bir şey ! .. Ayrıca ailenle ilgili güzel anılarının da olması harika olmalı '' .. Ailesi Setsuna'yla pek ilgilenemezdi.. Safkan Slytherin 'diler .. ve bilirsiniz işte naparsanız yapın bir takım karanlık kişiler ve işler .. Ailenize burun sokmazsa olmaz ..
.. Birkaç saniye önce ikiside yavrusunu kaptıran anne kuşun feryadıyla irkilmişlerdi.. Setsuna ilk önce ilgisiz davrandı ama sonra '' Doğanın kanunu .. '' diyiverdi .. sesi kutup rüzgarları kadar soğuk çıkmıştı ..

Sessizlik ve huzur arayışı ..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sessizlik.