Evapsie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evapsie

Harry Potter ve RPG'nin birleştiği adres(:

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Görücü Alımları

+2
Jasmine Bloom Cursley
Miranda L. Ramora
6 posters
YazarMesaj
Miranda L. Ramora
Slytherin Bina Sorumlusu ~ Müdüre
Slytherin Bina Sorumlusu ~ Müdüre
Miranda L. Ramora

Ruh Hali : Görücü Alımları Bezgin10
Nereden : Helsinki

Seviye
RP Puanı:
Görücü Alımları Left_bar_bleue95/100Görücü Alımları Empty_bar_bleue  (95/100)

Görücü Alımları Empty
MesajKonu: Görücü Alımları   Görücü Alımları Icon_minitimeCuma Tem. 31, 2009 3:20 pm

Çok nadir bulunan bu yetenek çok değerlidir. İç göz yani kehanet yapabilme yeteneğidir. Bu yeteneğe sahip olanlara ise görücü denir. Bunu seçecek kişilerin kurgusuna ailesinden birinin görücü olduğunu eklemesi hoş olabilir (:

1 Öğrenci 3 Yetişkin + Hogwarts'ın kehanet profesörü. Yeterli görülmeyen başvurular kabul edilmeyecektir.

Aşağıdakileri cevaplamanız gerekmektedir. (:

*Ad-Soyad.
    *Neden görücü olmak istiyorsun?
    *Kişisel özelliklerin?
    *Aile Geçmişin?
    *Rp geçmişin?
    +Bu özelliğe sahip olduğunu düşünerek yazacağın bir rp.

-Yapacağınız kehanetlerin biraz değişimede uğrasa gerçekleşeceğini unutmayın (:
https://evapsie.yetkin-forum.com
Jasmine Bloom Cursley
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü
Sihirli Yaratıkların Bakımı Profesörü
Jasmine Bloom Cursley

Ruh Hali : Görücü Alımları Keyifl10
Nereden : Hogwarts

Seviye
RP Puanı:
Görücü Alımları Left_bar_bleue100/100Görücü Alımları Empty_bar_bleue  (100/100)

Görücü Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Görücü Alımları   Görücü Alımları Icon_minitimeÇarş. Eyl. 09, 2009 7:50 am

*Ad-Soyad:Jasmine Bloom Cursley
*Neden görücü olmak istiyorsun?:severDeğerli şeyleri elimde tutmayı severim.Ona bakmayı.İşet severim.Bir nedeni yok.
*Kişisel özelliklerin?:İyi,Hoşgörülü,çiÇEK Seven.
*Aile Geçmişin?Normal bir aile geçmişine sahibim.
*Rp geçmişin?5 aydır rp yapıyorum.

Bir gün aşağıya iniyordum.Heyecanla bir tane küre aldım ve yerime oturdum.Küreyi incelemeye başlamıştım.Acaba bir şeyler hissediyormuydum?Anlamıyordum.Sonra Profesör bize birer fincan da balkabağı suyu vermişti.Bizde bunları afiyetle içtikten sonra karşımızda ki kişiyle birbirimizin geleceğine bakmaya çalışmıştık.

-------------------------------

Görüyordum.Evet.Sanki içimde bir göz vardı da herşeyi görüyordum.Kimse benimkini veya başkasınınkini görememişti.Profesör yanıma geldiğinde:

-"Evet.Durumlar nedir."demişti.

Kimse göremiyor Profesör.Ama ben görebiliyorum.Profesör bunun benim özel yeteneğim olduğunu söylemişti.

O günün sonunda herşeyi içimdeki göze borçluydum...

Not:Kendime ait bir özel yetenek istemiştim.Ama cevap gelmedi.Buna başvurdum.
Janson De La Cœur
Esrar Dairesi Çalışanı ~ Zümrüdüanka Yoldaşlığı Üyesi
 Esrar Dairesi Çalışanı ~ Zümrüdüanka Yoldaşlığı Üyesi
Janson De La Cœur

Ruh Hali : Görücü Alımları Cesur10
Nereden : Fransa[Paris]

Seviye
RP Puanı:
Görücü Alımları Left_bar_bleue80/100Görücü Alımları Empty_bar_bleue  (80/100)

Görücü Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Görücü Alımları   Görücü Alımları Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 12:32 pm

*Ad-Soyad:Janson De La Cœur
*Neden görücü olmak istiyorsun?:İnsanları Bir Konuda Uyarmak Onun İşi,Ailesini Kaybettiğinden Beri Tehtit Edilen Aileleri Korur.Bu Yüzden Olmak İstiyorum
*Kişisel özelliklerin?:İyilik Yanlısıdır,Üstelik Ailesini Öyler Yüzünden kaybettikten Sonra İyi Yönü Kabarmıştır,Asla Korkusu Yoktur,Ailenin Tek Ferdi Olduğundan Gerisinde Üzülecek Biri Yoktur.
*Aile Geçmişin?:Jonsan Çok Küçükmüş,Gözlerinde Umutlu Ve Mutlu Bakışlarla Babaının Önünde Duruyormuş.Babası Bir Anda Onu Almış,İçerdeki Kilitli Bir Yere Götürmüş Oraya Bırakmış ve Kapıya Bir Not Bırakıp İçeri Girmiş,Sonrasında Janson'un Kimsesiz Kalmış
*Rp geçmişin?:2-3 Yıl fln herhalde
Bu özelliğe sahip olduğunu düşünerek yazacağın bir rp:
Rp Seviyesinde Konuyla İlgili Yazıyor.

En son Janson De La Cœur tarafından Cuma Eyl. 11, 2009 5:27 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Fleur De La Queller
Ravenclaw 1. Sınıf
Ravenclaw 1. Sınıf
Fleur De La Queller

Ruh Hali : Görücü Alımları Iyi11

Görücü Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Görücü Alımları   Görücü Alımları Icon_minitimePerş. Eyl. 10, 2009 1:48 pm

*Ad-Soyad. Fleur Williems
*Neden görücü olmak istiyorsunuz? ZAY için yararlı olabilecek bilgiler için görücü olmak istiyorum. Bir adım önce bile olsa olacakları bilmek her şeyi lehimize çevirebilir.
*Kişisel özellikleriniz? Sevecen, nazik, cesur, zeki.
*Aile Geçmişin? Williems ailesinde bir çok tür çeşidi bulunmasına rağmen her iki taraftada saygı görürler. Birbirlerine bağlılıkları ile örnek teşkil ederler. Aileden bir çok ünlü cadı - büyücü çıkmıştır. Olivia Williems ailedeki beş görücüden en çok bilinen görücüdür.. Aile üyeleri Hogwarts'ta ve Beauxbatons'da okumuştur. Her binadan öğrenci vardır. Herşeye rağmen mutlu bir ailedir. Fleur bu aileye sahip olduğu için kendisini şanslı saymaktadır.
*Rp geçmişin? Bir buçuk yıl.
+Bu özelliğe sahip olduğunu düşünerek yazacağın bir rp

O gün Bette ile buluşacaktı. Bette onun Hogwarts'tan bir arkadaşıydı. Heyecanla buz mavisi dizlerde biten elbisesini giydi, beline kadar olan gümüşi altın sarısı saçlarını taradı, mavi - gri gözlerinin etrafına siyah göz kalemini sürdü, makyajını bitirdiğinde aynada kendini süzdü ve gülmsedi 'Güzel olmak önemli ama abartılacak bir şey yok.' diye düşündü. Eillereyyo kafesine cisimlendi. Bette henüz gelmemişti. Bir yere oturdu sonra sanki dünya onun için donmuştu. Bette sevinçle buluşacakları kafeye geldi. Fleur çoktan gelmişti. Çok bekletmediğini umarak "Selam!" dedi ama Fleur konuşmuyordu. O kadar çok mu kırılmıştı? Sonra birden konuşmaya başladı kendisine ait olmayan bir sesle "Burdan ayrıldıktan sonra bir Ölüm Yiyen tarafından öldürülecek. Gözyaşları onu geri getirmeyecek. Artık dönüş yok. Hhh!" kendisine gelmişti. "Selam!" dedi o anda arkadaşının yüzünü fark ederek "Ne oldu canım?" diye ekledi. Bette "Hatırlamıyorsun değil mi?" dedi daha öncede öngörülerini duymuştu ama bu kadar kötüsünü değil. "Kehanetimi mi duydun?" dedi dudak bükerek. Aslında gayet iyi hatırlıyordu gördüklerini. Arkadaşının ölümünü görmüştü ve ne yaparsa yapsın engellenemeyecekti. Son kahvelerini yudumladılar. Fleur ona sıkıca sarıldı ve yanağına bir öpücük kondurarak "Üzgünüm Bette. Biliyorsun bunları kimse değiştiremez." dedi hüzünle. Kız başını halsizce salladı. Ölümü için hazır olmamasına rağmen kapıya yürümeye başladı. Artık kaderi değişmezdi. O anda yeşil bir ışığı gördü Fleur gözünde bir damla yaşla "Üzgünüm arkadaşım seni hiç unutmayacağım!" dedi ve arkadaşının ölüsüne sarıldı.
Santos Jacob Poulsen
Sihirli Kanun Yürütme Timi Başkanı
Sihirli Kanun Yürütme Timi Başkanı

Ruh Hali : Görücü Alımları Olgun10
Nereden : Diagon Yolu

Görücü Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Görücü Alımları   Görücü Alımları Icon_minitimeCuma Ara. 18, 2009 8:01 am

*Ad-Soyad.Santos Jacob Poulsen
*Neden görücü olmak istiyorsun?Aslında ben kendimi ender bulunan bir yetenek olduğu için Görücü yapmak istiyorum fakat Görücülük benim Karanlık kişiliğimi dahada karanlıklaştırabilir ve rp lerimdede Karanlığımı yansıtmama ve daha iyi rp yapmama yardımcı olabilir.
*Kişisel özelliklerin?Jacob yakışıklıdır ve Karanlık taraftandır.Sürekli Lord ve Lady'nin izinden gitmeye çalışır.Saçları mükemmeldir.
*Aile Geçmişin?Kendisinin tüm ailesi Görücü olan Jacob'ın atalarıda(ailesinin en güçlü üyesi ve Görücü'sü Voldemort Rodolphus Poulsen ve en güçlü atalarından Neville Army)Görücü'dür.Jacob evlenmiştir ama ailesindeki en karanlık kişi(Felix Lautner Poulsen)eşini aydınlık olduğu için öldürmüştür.Daha sonra ailedeki herkesi öldürmüştür ve birtek Jacob ve oğlu Mordred hayatta kalabilmiştir.
*Rp geçmişin?1 ay olmuştur herhalde

Ailedeki kişilerin öldürülmesi ile birlikte sadece üç kişi canlı kalmıştı ben,oğlum ve üvey kızım Bloom.Bense kehanet okuyordum ve oğlum Mordie ile kızım Bloom'ada Görücü'Lük çıkacak mı diye merak ediyordum.Okurken şunları duydum:Üvey kızın Bloom bu gün öldürülecek saat akşam 20:00'dayken öldürülecek.Korktum ve korkuyla sürekli Bloom'u gözledim.Saat 19:58 olduğunda hemen küremi aldım ve okumaya başladım:Ölüme az kaldı.Bloom geldi ve:-Bende deneyebilir miyim?dedi.Dene anlamında başımı salladım ve Bloom'unda bir Görücü olduğunu o gün o saat anladım.Mordred'de denedi ve oda aynı özelliği taşıyordu ve sanırım ailemizde yaşayan bir iki görücü vardı.Daha sonra birden Bloom bayıldı.Saate baktım ve saat 20:00'dıKüreyi okudum ve:Görücü öldü diyen küreyi sinirle yere fırlattım ve acıyla dolu bir şarkıyı mırıldanmaya başladım.
Audrey E. Moreau
Biçim Değiştirme Profesörü ~ Hufflepuff B.S ~ Eğitim Müsteşarı
Biçim Değiştirme Profesörü ~ Hufflepuff B.S ~ Eğitim Müsteşarı
Audrey E. Moreau

Ruh Hali : Görücü Alımları Keyifs10
Nereden : Paris

Seviye
RP Puanı:
Görücü Alımları Left_bar_bleue95/100Görücü Alımları Empty_bar_bleue  (95/100)

Görücü Alımları Empty
MesajKonu: Geri: Görücü Alımları   Görücü Alımları Icon_minitimePaz Mart 07, 2010 7:23 am

Jasmine Bloom Cursley, Janson De La Coeur ve Santos Jacob Poulsen, başvurularınız yeterli görülmemiş ve kabul edilmemişlerdir.

Fleur De La Queller, başvurun kabul edildi.

*Profilinizdeki özel yetenek bölümüne özel yeteneğinizi ekleyin lütfen.
*15 gün içinde bana yeteneği aldığınızı gördüğünüze dair Pm atmazsanız, yeteneğiniz elinizden alınacaktır.

Görücü Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Animagus Alımları
» Çatalağız Alımları
» Metamorfmagus Alımları
» Kurtadam Alımları
» Vampir Alımları