Evapsie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evapsie

Harry Potter ve RPG'nin birleştiği adres(:

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hogwarts'a Gidiş.

+2
Sabrina Bella Naveen
Blaise R. Longrange
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Linda Bennoda
Gryffindor 1. Sınıf ~ Sihir Tarihi Dersliği Sorumlusu
Linda Bennoda

Ruh Hali : Hogwarts'a Gidiş. - Sayfa 2 Yoksu611

Seviye
RP Puanı:
Hogwarts'a Gidiş. - Sayfa 2 Left_bar_bleue10/100Hogwarts'a Gidiş. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Hogwarts'a Gidiş. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 2:28 pm

''Hadi bizde konuşmaya dalalım hem belki Sabrina yumuşar ve siz barışırsınız.'' diye fısıldadı kulağıma Laura. Sabrina'yla barışmayı o kadar istemiyordum. Aslında yumuşaması gereken biri varsa o da bendim sanırım, dönekliği kaldıramam. Ama benim gibi biri için böyle şeyler basit olduğundan Laura'nın haklı olduğuna karar verdim ve konuşmaya katılacak uygun bir nokta aramaya başladım. Bu sırada çocukta kendini tanıtmıştı:
Gaston Nicolas Nevaan
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf
Gaston Nicolas Nevaan

Ruh Hali : Hogwarts'a Gidiş. - Sayfa 2 Asik10
Nereden : Sabrina'nın olduğu yerden.^^

Seviye
RP Puanı:
Hogwarts'a Gidiş. - Sayfa 2 Left_bar_bleue10/100Hogwarts'a Gidiş. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 5:07 am

Yanında ki kız bir süre sonra:
''Selam.Adın ne?''diye soru sormuştu.
Nick çok sevinmişti.Kızlara baktı kendi aralarında konuşuyorlardı.Nick:
''Selam.Ben Gaston Nicolas Nevaan.Senin ve sizin adınız ne?''diye ekleme yaptı.
Çünkü eğer sadece kıza sorsa ayıp olurdu.Ama ona neydi ayıp ki?Sonra kafasını boşalttı cevaplarını bekledi.
Linda Bennoda
Linda Bennoda

Ruh Hali : Hogwarts'a Gidiş. - Sayfa 2 Yoksu611

Seviye
RP Puanı:

MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 5:32 am

''Selam.Ben Gaston Nicolas Nevaan.Senin ve sizin adınız ne?'' diye tanıttı çocuk kendini. Bende Laura'nın tavsiyesine uyarak, "Bende Linda Bennoda. Memnun oldum Gaston." diye atladım. Bella yine biraz kızmış görünüyordu. Çocuğunu bana kaptıracağını düşünüyordu sanırım, öyle bir şey yapacak kadar düşürmem kendimi, bunu anlasa iyi olurdu...

Gaston gözlerini Sabrina'dan ayıramıyordu. Laura'da artık cevap versin diye ona bakıyordum ama ondan önce Sabrina cevap verdi, aşk dolu gözlerle O'na bakarak...

En son Linda Bennoda tarafından Perş. Ağus. 13, 2009 7:03 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Amelia N. Ramanicol
İksir Profesörü ~ Ravenclaw Bina Sorumlusu ~ Müdüre
İksir Profesörü ~ Ravenclaw  Bina Sorumlusu ~ Müdüre
Amelia N. Ramanicol

Ruh Hali : Hogwarts'a Gidiş. - Sayfa 2 Nerdey10
Nereden : Buradan(:

Seviye
RP Puanı:
Hogwarts'a Gidiş. - Sayfa 2 Left_bar_bleue95/100Hogwarts'a Gidiş. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 5:39 am

RP Out: • Sitede RP’ler en az beş satır olmalıdır. Olmazsa uyarı alırsınız. Amacımız RP kalitemizi yükseltmek. (:

Mesajlarınızı editlemenizi öneririm.
https://evapsie.yetkin-forum.com
Sabrina Bella Naveen
Slytherin 1. Sınıf
Slytherin 1. Sınıf
Sabrina Bella Naveen

Ruh Hali : Hogwarts'a Gidiş. - Sayfa 2 Hasta10
Nereden : ^^UzaydaN^^

Seviye
RP Puanı:
Hogwarts'a Gidiş. - Sayfa 2 Left_bar_bleue40/100Hogwarts'a Gidiş. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (40/100)

MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 5:55 am

Çocuk kendini tanıttı.Gaston Nicolas Nevaan.Sabrina bunu bir köşeye kayıt etmişti.Sonra Linda da kendini tanıttı.
Sabrina kzın üstüne atlayıp onu boğmak istedi ama Linda'yı beğenecek tip yoktu Gaston da.
Ve hep kendisine bakıyordu.
Sabrina gülümseyerek:
''Bende Sabrina.SAbrina Bella.Yani Sabrina Bella Naveen.''dedi.
Sırayı Laura alacak gibiydi.Ve herkes Lau'ya döndü.Sadece Nick hala Sabrina'yı izliyordu.Sabrina gülümsedi.Sabrina kendisini beğeniyordu.
Laura Sugar
Sihirli Hayvan Evi Sahibi
Sihirli Hayvan Evi Sahibi
Laura Sugar

Ruh Hali : Hogwarts'a Gidiş. - Sayfa 2 Berbat10
Nereden : Cebinden^^

Seviye
RP Puanı:
Hogwarts'a Gidiş. - Sayfa 2 Left_bar_bleue20/100Hogwarts'a Gidiş. - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (20/100)

MesajKonu: Geri: Hogwarts'a Gidiş.   Hogwarts'a Gidiş. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 6:07 am

Laura hariç herkes kendisini tanıtmıştı.
Laura'ya herkes dönmüş bakıyordu.
Laura Nick'e baktı.Nick Sabrina'ya bakıyordu.
Laura bir kahkaha attı.Herkes şaşkın gözlerle baktı.Hatta Nick bile gözlerini ayırmış ona bakmıştı.Sonra Lau ciddi bir poz verdi görünüşüne ve:
''Bende Laura kih kih ayh pardon.Evet şey ıhm ben de Laura Sugar.Adaletleyim.Ve galiba bu yüzden Hufflepuff'lı olacağım.''dedi.
Lau Sabrina ve Nicolas'ın sevgili olacağına dair bir his hissetti içinde.

Hogwarts'a Gidiş.
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Harika Hogwarts'a Gidiş