Evapsie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evapsie

Harry Potter ve RPG'nin birleştiği adres(:

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Saçmalama Platformu.^^

4 posters
YazarMesaj
Melanore Lilith Longrange
Baş Ölüm Yiyen
Blast Bar Sahibi
Baş Ölüm Yiyen  Blast Bar Sahibi

Ruh Hali : Saçmalama Platformu.^^ Hasta10

Seviye
RP Puanı:
Saçmalama Platformu.^^ Left_bar_bleue91/100Saçmalama Platformu.^^ Empty_bar_bleue  (91/100)
Saçmalama Platformu.^^ Empty
MesajKonu: Saçmalama Platformu.^^   Saçmalama Platformu.^^ Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 5:57 pm

Yarın çok meşgul olcaktım ve büyük bir sorumluluk almıştım. Bu yüzden kafa dağıtmaya ihtiyacım vardı. Bar'a döndüğümde saat erken olduğu için etraf pekte hareketli değildi , bende biraz dinlenerek vakit harcadım.

En sonunda birileri gelmeye , etraf hareketlenmeye başlamıştı. Bende her zamanki yerimde oturup geleni-gideni kontrol ediyor ,tehlikeli bir şeyler olmadığından emin oluyordum. Bir Ölüm Yiyen'seniz genelde Bar'ınız da istenmeyen konuklar olabilir , Bar'ınız her an havaya uçabilirdi. Tabii bunlar ben işimin başında olduğum sürece imkansızdı. Aslında Blast'ı kimseye emanet etmek istemiyordum ama mecbur kalınca...

Derken içeriye yarınki avım girdi. Sihir bakanı Colean. Elimde olmadan sırıtmaya başladım ve bu kadının yarın beni karşısında görünce ne düşüneceğini merak ederek bara girenleri gözlemeye devam ettim.

En son Bellatrix J. Longrange tarafından Çarş. Ağus. 05, 2009 7:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Lieselotte Ursula Colean

Seviye
RP Puanı:
Saçmalama Platformu.^^ Left_bar_bleue100/100Saçmalama Platformu.^^ Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Saçmalama Platformu.^^   Saçmalama Platformu.^^ Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 6:04 pm

Genç kadın Gjirokaster'in karanlık sokaklarında ilerlerken bu karanlığa mükemmel bir tezat oluşturan Blast Barı gördü.Kafasını dağıtmak için iyi bir yöntem olduğunu düşünerek içeriye girdi. İçeride birçok kişi vardı.Ama siyah saçlı kadın bir yerden tanıdık geliyordu.Gülümseyerek genç kadının yanındaki sandalyeye oturdu.Ve gelmiş olan barmenden bir kırmızı şarap istedi.Ve yanındaki kadına dönerek konuştu.

- Ah.Bana bir yerden tanıdık geliyorsunuz.Yanlış bir hatırlıyorum acaba ?
Nava Elaine Dietrich
Borgin & Burkes Sahibi
Borgin & Burkes Sahibi
Nava Elaine Dietrich

Ruh Hali : Saçmalama Platformu.^^ Nerdey10

Seviye
RP Puanı:
Saçmalama Platformu.^^ Left_bar_bleue80/100Saçmalama Platformu.^^ Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: Saçmalama Platformu.^^   Saçmalama Platformu.^^ Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 6:09 pm

Elaine çok yorulduğu şu yoğun dönemde kafasını biraz olsun boşaltabilmek için dükkanının en iyi müşterisi olan Bella'nın barına gitmeye karar verdi. Hava karanlıktı fakat bardan acaip renkli ışıklar ve dımtıs bir müzik sesi geliyordu. Elaine düşünmeden içeri girdi. Orada Bella'yı başka bir bayanla otururken gördü. Bayanın arkası dönük olduğu için kim olduğunu çıkaramamıştı. Uykunun ve bara gelmeden önce içmiş olmanın verdiği saçmalıkla hareket ederek iki bayanın yanına gitti ve tanıyamadığına dönerek:
- Pardon kimsiniz, diye sordu.

Spoiler:
Baş Ölüm Yiyen
Blast Bar Sahibi

Seviye
RP Puanı:
Saçmalama Platformu.^^ Left_bar_bleue91/100Saçmalama Platformu.^^ Empty_bar_bleue  (91/100)
MesajKonu: Geri: Saçmalama Platformu.^^   Saçmalama Platformu.^^ Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 6:27 pm

Kadın bana doğru yürümeye başlayınca hem şaşkın hemde meraklı bir ifade takınarak onu izledim. Avım bana doğru yaklaşıyordu ama bu gece sırası değildi. Her şey yarın için planlanmıştı derken kadının tiz sesi düşücelerimi bölerek ;
    - Ah.Bana bir yerden tanıdık geliyorsunuz.Yanlış bir hatırlıyorum acaba ? dedi. Dudaklarım sinsice bir gülümsemeyle kıvrılırken , kadını tepeden tırnağa süzerek ;
    - Haklısınız Bakan. Bir yerden tanıdığınıza hiç şüpheniz olmasın. Ben Bellatrix Longrange dedim. Kadının gözleri korku ve şaşkınlığın karışımı bir ifadeyle büyüdü. Bense ufak bir kahkahayla başımı geriye attım , atarken gözlerim içeri henüz girmiş ve bize doğru merakla bakan Nava'ya takıldı. Bakanı arkadan gördüğü için tanıyamamış olan Nava ;
    - Pardon kimsiniz diye sordu.

Spoiler:

Lieselotte Ursula Colean

Seviye
RP Puanı:
Saçmalama Platformu.^^ Left_bar_bleue100/100Saçmalama Platformu.^^ Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Saçmalama Platformu.^^   Saçmalama Platformu.^^ Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 6:47 pm

Haklısınız Bakan. Bir yerden tanıdığınıza hiç şüpheniz olmasın. Ben Bellatrix Longrange .

Bunu söylerkenki mimiklerinden kim olduğu son derece belli oluyordu. Aslında bunu duyduğumda gözlerim büyümüştü ama bu korktuğumdan değil içkiye vücudumun verdiği tepkidendi.Ama o bunu yanlış anlamış sırıtışı daha da yüzüne yayılmıştı.O sırada arkamdan gelen sesle irkildim. Bu da bir tepkiydi ama onlar bilmiyordu.Ve arkasına döndüğünde sarı saçları omuzların dökülen bir kadını gördü.Bu Borgin & Burkes sahibesiydi.Pek aydınlık işlerle ilgilendiği söylenemezdi.Kadına dönerek kendini tanıttı.

Ben Lieselotte Ursula Colean.Sihir Bakanıyım.Sende Borgin & Burkes sahibisin değil mi ?

Spoiler:

En son Lieselotte Ursula Colean tarafından Çarş. Ağus. 05, 2009 6:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Amelia N. Ramanicol
İksir Profesörü ~ Ravenclaw Bina Sorumlusu ~ Müdüre
İksir Profesörü ~ Ravenclaw  Bina Sorumlusu ~ Müdüre
Amelia N. Ramanicol

Nereden : Buradan(:

Seviye
RP Puanı:
Saçmalama Platformu.^^ Left_bar_bleue95/100Saçmalama Platformu.^^ Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Saçmalama Platformu.^^   Saçmalama Platformu.^^ Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 6:50 pm

out: gecelere akan RP'ciler Very Happy gözlerim yaşardı Very Happy
https://evapsie.yetkin-forum.com
Nava Elaine Dietrich
Borgin & Burkes Sahibi
Borgin & Burkes Sahibi
Nava Elaine Dietrich

Seviye
RP Puanı:
Saçmalama Platformu.^^ Left_bar_bleue80/100Saçmalama Platformu.^^ Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: Saçmalama Platformu.^^   Saçmalama Platformu.^^ Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 6:55 pm

Bayan bana dönerek konuşmaya başladı.

-Ben Lieselotte Ursula Colean.Sihir Bakanıyım.Sende Borgin & Burkes sahibisin değil mi ?

Ah, harika. Dükkanımla harika bir uyum sağlayacak şekilde aydınlık tarafın başındaki kişiyle tanışmıştım. Ama Bella'yla bir düelloya tutuşmadığına göre kafası iyi olsa gerekti. Bu durumda ben de beni sabaha hatırlamayacağını düşünerek teselli bulmaya çalıştım.

-Evet, dedim. Dükkanım size her zaman açıktır.

Ah, Tanrım, derdim neydi benim? Şimdi de sihir bakanına dükkanımı açmıştım iyi mi? Asıl kafası iyi olan benim galiba.

- Herkese içki, parası benden! diye bağırmışım farkında olmadan. Sonradan yaptığım hatayı anladım fakat artık çok geçti. Suratımda bir ":er" ifadesiyle en yakındaki sandalyeye Bella'nın yanına oturdum.

Spoiler:
Baş Ölüm Yiyen
Blast Bar Sahibi

Seviye
RP Puanı:
MesajKonu: Geri: Saçmalama Platformu.^^   Saçmalama Platformu.^^ Icon_minitimeÇarş. Ağus. 05, 2009 7:06 pm

Bakan ve Nava'nın sohbetini merakla izledim. Şaşkındım. Nava çok garip davranmıştı. Sanırım onun da kafası güzeldi. Birden Nava'nın sesiyle irkildim ;

- Herkese içki , parası benden! diyordu. Tanrım , kaç ateşviskisi devirmişti? Kaşlarım havada onu seyrediyordum ki bir an suratını buruşturdu ve yanımdaki sandalyeye oturdu, yığıldı desem daha doğru olur.^^

- Önemli değil , nasıl olsa burdan para kazanmak gibi bir derdim yok. dedim sırıtarak. O da onaylarcasını kafasını salladı ve Colean'a gözlerini dikip , onu seyretmeye başladı. Colean'sa tepkisiz olanları izliyor , dans pistine çıkıp çıkmamak arasında kalmış gibi görünüyordu.

Spoiler:

Lieselotte Ursula Colean

Seviye
RP Puanı:

MesajKonu: Geri: Saçmalama Platformu.^^   Saçmalama Platformu.^^ Icon_minitimePerş. Ağus. 06, 2009 9:23 am

- Herkese içki , parası benden !

Yanındaki Borgin & Burkes sahibesi bu şekilde bağırmıştı. Anlaşılan o da bayağı içmişti.Sonra Bella'nın yanındaki sandalyeye oturdu - daha doğrusu yığıldı - .Sonra Bella yanına dönerek kadınla konuşmaya başladı.

- Önemli değil , nasıl olsa burdan para kazanmak gibi bir derdim yok.

Genç kadın konuşulanları dinlerken yüzü belirsiz bir ifadeye bürünmüştü.Sonra önündeki kadınlara dönerek o da sohbete katıldı.Herkes çok şaşırmış bir şekilde bakıyordu.

Spoiler:

Saçmalama Platformu.^^
1 sayfadaki 1 sayfası