Evapsie
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evapsie

Harry Potter ve RPG'nin birleştiği adres(:

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bakanlıktaki İşler

2 posters
YazarMesaj
Felix Dark
Zümrüdüanka Yoldaşlığı Üyesi
Felix Dark

Ruh Hali : Bakanlıktaki İşler Manyak10
Nereden : Londra

Seviye
RP Puanı:
Bakanlıktaki İşler Left_bar_bleue100/100Bakanlıktaki İşler Empty_bar_bleue  (100/100)

Bakanlıktaki İşler Empty
MesajKonu: Bakanlıktaki İşler   Bakanlıktaki İşler Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 10:52 am

Felix bu gün çok yorgun hissediyordu , kendini biraz rahatlatabilmek için yola çıktı " Sıcak bir kahve iyi gelebilir " dedi kendi kendine ve yavaş adımlarla Madam Puddifoot'un Çayhanesine doğru yaklaştı. Yürüdükçe yorgunluk hissi dahada artıyordu , kapıyı gıcırdatarak içeri girdi ve büyük bir gürültüyle kapattı , bu büyük gürültünün ardından bütün gözler ona çevrildi ama Felix buna aldırmadı tek istediği sıcak bir kahve içebilmekti ama bütün masalar doluydu. Hemen solunda tek başına oturan bir adam gördü onun yanına oturmaktan başka çaresi yoktu adama doğru yaklaştı ve " Oturmamın bir sakıncası var mı ?" diye sordu. Adam biraz ürkmüş biraz da şüpheli bir tavırla cevap verdi.
James Ruby Black
Seherbaz Bürosu Çalışanı
Seherbaz Bürosu Çalışanı
James Ruby Black

Ruh Hali : Bakanlıktaki İşler Eglenc10
Nereden : Cehennemin Dibinden...

Bakanlıktaki İşler Empty
MesajKonu: Geri: Bakanlıktaki İşler   Bakanlıktaki İşler Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 10:59 am

" Oturmamın bir sakıncası var mı ?"
Dedi Yabancı... James Başını Çevirdi Ve:
-Tabiki Dedi. İyi Birine Benziyordu... Nasılsınız? Diye Sordu James... Genç Ona Döndü.Yüzü Tanıdık Geliyordu.Belkide Bakanlıktandı... Yada Mahallesinde Oturan Bir Komşusuda Olabilirdi... Bir Bardak Daha Kahve İstedi Ve Beklemeye Koyuldu... Dışarıda Hava Kapanmaya Başlamıştı...
Felix Dark
Felix Dark

Seviye
RP Puanı:
Bakanlıktaki İşler Left_bar_bleue100/100Bakanlıktaki İşler Empty_bar_bleue  (100/100)

Bakanlıktaki İşler Empty
MesajKonu: Geri: Bakanlıktaki İşler   Bakanlıktaki İşler Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 11:06 am

"Teşekkürler , yorgunumum sıcak bir kahve içmek için geldim ancak sanırım burda yer bulmak oldukça zor." dedi Felix neşeli bir tavırla. Felix otururken adamı incelemekten geri kalmadı onu baştan aşağı süzdü çünkü bugün başına bir bela gelsin istemiyordu. Felix oturdu . garsona doğru döndü " Bir sıcak kahve istiyorum..! " dedi. O kadar gürültü vardı ki sesini duyurmak için bağırması gerekmişti. Bir kaç saniye sonra dumanı tüten ateş kadar sıcak bir kahve havada süzülerek masasına yavaş bir iniş yaptı. Sonra önüne dönerek " Merhaba ben Felix. " dedi ve elini uzattı.
James Ruby Black
Seherbaz Bürosu Çalışanı
Seherbaz Bürosu Çalışanı
James Ruby Black

Bakanlıktaki İşler Empty
MesajKonu: Geri: Bakanlıktaki İşler   Bakanlıktaki İşler Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 11:15 am

" Merhaba ben Felix. "
James Duraksamadan Cevap Verdi:
-Merhaba Bende James. Kahvesi Yeni Gelmişti... Hemen Bir Yudum Aldı Ve Tekrar Adama Döndü... Felix,Nerede Çalışıyorsun?
Diye Sordu James... Tekrar Bir Yudum Alarak Kahvesini Bitirip Masaya Bıraktı... Sonra Garsona El İşareti Yaptı Ve Garsondan Bir Bardak Daha Kahve Rica Etti...

Felix Dark
Felix Dark

Seviye
RP Puanı:

Bakanlıktaki İşler Empty
MesajKonu: Geri: Bakanlıktaki İşler   Bakanlıktaki İşler Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 11:20 am

Felix ne diyeceğini bilemiyordu güvenmediği birine Zümrüdü Anka Yoldaşlığı için çalıştığını başka hiçbir iş yapmadığını söyleyemezdi. Biraz düşündü ve en inandırıcı yalanı bulmaya çalıştı "Şey.. Ben.. Henüz çalışmıyorum Diagon Yolunda bir iş bulmaya çalışıyorum, siz? " diye bir yalan söyledi. James' in bu yalanı anlamadığını umarak onun cevabını bekledi.
James Ruby Black
Seherbaz Bürosu Çalışanı
Seherbaz Bürosu Çalışanı
James Ruby Black

Bakanlıktaki İşler Empty
MesajKonu: Geri: Bakanlıktaki İşler   Bakanlıktaki İşler Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 11:26 am

"Şey.. Ben.. Henüz çalışmıyorum Diagon Yolunda bir iş bulmaya çalışıyorum, siz? "
Buna Pek İnanmamıştı... Ben Mi? Ben Seherbazim... Kahvesinden Bir Yudum Alır Ve Felix'e Tekrar Bakar... Sen Z.A.Y'dan Birine Benziyorsun... Bu kadar Saf Olduğundan Ve Dürüst Olduğundan Anlamalıydım... Yoksa Değilmisin? Seni Biriyle Mi Karıştırdım? Ah Neyse Özür Dilerim... İstersen Senin İçin Bakanlıkta Bir İş Ayarlayabilirim Ha? Felix? Diye Sordu Utancını Saklamak İçin.
Felix Dark
Felix Dark

Seviye
RP Puanı:

Bakanlıktaki İşler Empty
MesajKonu: Geri: Bakanlıktaki İşler   Bakanlıktaki İşler Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 1:55 pm

"Ah.. şey evet bir Z.A.Y üyesiyim, teklifiniz içinde teşekkür ederim Bakanlıkta çalışmak için vaktim yok yapacak daha önemli işlerim var." dedi Felix. Z.A.Y. dan olduğunu anlamasına da çok şaşırmamıştı çünkü bugünlerde tanınır olmaya başlamıştı. Kahvesinden bir yudum daha aldı ve " Bakanlıkta bugünlerde işler nasıl ? Duyduğum kadarıyla bugünlerde işler karışıkmış " diye sordu. Aslında cevabı duymaya çok ihtiyacı da yoktu çünkü zaten bakanlıkta çalışan Z.A.Y. üyelerinden yeterli bilgi sağlıyordu amacı James in asıl tarafını öğrenmek ağzından laf almaktı..
James Ruby Black
Seherbaz Bürosu Çalışanı
Seherbaz Bürosu Çalışanı
James Ruby Black

Bakanlıktaki İşler Empty
MesajKonu: Geri: Bakanlıktaki İşler   Bakanlıktaki İşler Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 11:14 pm

" Bakanlıkta bugünlerde işler nasıl ? Duyduğum kadarıyla bugünlerde işler karışıkmış "
James Tereddüt Etmeden Cevapladı:
-Ah Evet Bugünlerde Diagon Yolunda Ve Hogsmeade'de Ölüm Yiyenler Görülmüş... Bazıları İse Biçim Değiştirerek Londra'da Dolaşıyormuş.Bunlar Karışık İşler.Onları Bulamazsak İşler Büyü Dünyasında Gerçekten Karışacak... Bugünlerde Etrafındakilere Dikkat Et Evlat... Saat Geç Oldu Benim Dönmem Gerek... Sonra Görüşürüz Evlat. James Giderken Arkasını Dönüp Tekrar Felix'e Bakar Ve Birşey Unuttuğunu Farkeder.Geri Döner Hesabı Öder Ve Uzaklaşır...

RP BITMISTIR...

Bakanlıktaki İşler
1 sayfadaki 1 sayfası